اتصالات در لوله های پوش فیت

اتصالات در لوله های پوش فیت انعطاف پذیری فوق العاده ای را به کاربران و لوله کشان میدهند و امکان پیاده سازی سیستم های فاضلاب کارآمدی را در ساختمان مهیا میکنند. اتصالات در لوله های پوش فیت میتواند از لرزش ، انقباض و انسباط و نشتی در سیستم فاضلاب جلوگیری کنند. در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

لوله های پوش فیت (Pusg fit) نسل جدیدی از لوله های انتقال فاضلاب است که راهکارهای جدیدی را برای سیستمهای فاضلاب ساختمان ها ارائه کند.

لوله های پوش فیت فناوری جدیدی است که در سیستم فاضلاب ساختمانها به کار گرفته میشود و توانسته است که مجموعه ای از راهکارهی بهینه را برای ساختمان سازی ارائه کند.

یکی از مشکلاتی که لوله و اتصالات قدیمی در سیستم فاضلاب های سنتی دارد، شکل ثابت و بدون حرکت لوله و اتصالات در این دست از ساختمان ها است. این امر سبب ایجاد دو مشکل اساسی میشود.

اتصالات ثابت در سیستم فاضلاب سبب می گردد که در گرما و سرما انقباض و انبساط های ناهماهنگی در میان لوله و تنه ساختمان ایجاد گردد و در نتیجه لوله دچار تنش و یا ترک خوردگی شود. به خصوص در جایی که بست به لوله متصل شده است. و دوم آنکه اتصالات ثابت سبب میشوند که هرگونه لرزش از بنا مستقیم به سیستم لوله کشی ساختمان وارد شود و درنتیجه سبب سست شدن درزبندها و اتصالات و نشتی در آنها شود.

اگر شما در کنار یک خیابان زندگی میکنید و یا لوله های شما در مسیر پله و آسانسور قرار داشته باشند حتما به کرات مشکلات ترک خوردگی و یا نشتی لوله های فاضلاب را شاهده بوده اید این امر به خاطر ثابت بودن اتصالات لوله کشی سیستم فاضلاب است.

اتصالات در لوله های پوش فیت هم مانند لوله پلی اتیلن به گونه ای طراحی شده اند که لوله دارای امکان حرکت مناسب است. این حرکت سبب میشود که بنا و لوله تلرانس حرکتی لازم را داشته باشند و تنش به میزان زیادی از سیستم فاضلاب دور شود. به خصوص در فصل سرما که انقباض سیستم فاضلاب از کل ساختمان بیشتر است.

اتصالات در لوله های پوش فیت از فناوری مناسب برای آب بندی استفاده میکنند. این آب بندی سبب میشود که علاوه بر سادگی در نصب، نیاز به مواد و یا کارهای اضافه مرتفع گردد و در نهایت هم کار لوله کشی ساختمان و سیستم فاضلاب سریعتر انجام گیرد و هم هزینه های نهایی بسیار کمتر شود.

از جمله مزایایی اتصالات در لوله های پوش فیت تناسب کامل آن با نیازهای لوله کشی مدرن امروزی است که تمام نیازهای یک لوله کشی بهینه را بر طرف میکند.

اتصالات در لوله کشی پوش فیت هم در نوع بی صدا و هم در نوع معمولی مطابق با تمام خواسته ها و نیازهای لوله کشی امروزی در دسترس است و به همین خاطر راهکار جامعی را برای لوله کشی امروزی ارائه میکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *