بهینه سازی اتصالات در لوله های پوش فیت

بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت سبب تحول بنیادی در سیستم فاضلاب شده است. بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت سبب شده است که بسیار از مشکلات قدیمی آب بندی از میان برداشته شود و سرعت، هزینه و عملکرد بهینه ای در سیستم فاضلاب ساختمانها به دست آید. در این مقاله بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت را بررسی میکنیم.

لوله های پوش فیت (Pusg fit) نسل جدیدی از لوله های انتقال فاضلاب است که راهکارهای جدیدی را برای سیستمهای فاضلاب ساختمان ها ارائه کند.

یکی از مشکلات اساسی که در اتصالات سیستم های لوله کشی فاضلاب قدیمی وجود داشت آن بود که شما باید برای اتصال از چند مرحله استفاده میکردید، برای مثال در لوله های قدیمی و فلزی شما باید در ابتدا سر لوله و اتصالات را با دست و یا ماشین حدیده و رزوه می کردیم  و سپس با نوارهای تفلون و یا دیگر آب بندهای موجود این اتصالات را آب بندی می کردید. اما بعد از چندی این لوله های بر اثر زنگ زدگی فرسوده شده و نشتی در آنها شروع میشد.

لوله های سیستم فاضلاب پی اتیلن (پولیکایی) نیز مشکلات خودش را داشت بعد از چندی چسب های قدرت خود را از دست می دادند و داستان نشتی دوباره شروع میشد و بدتر از آنکه این لوله ها ضعیف بودند و ممکن بود که خود لوله بر اثر سردی هوا و یا اندکی ضربه بشکند.

لوله های سبز و چند لایه نیز به خاطر تطابق حرارتی مناسب راهکارهای مناسبی را ارائه میدادند ولی نیازمند کارهای اضافی و استفاده از تجهیزات اضافی برای رسیدن به نتیجه مطلوب بودیم و به همین خاطر شاید تنها در شرایط ایده آل نتیجه دلخواه به دست می آمد.

بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت قدمی رو به جلو برای مدرن سازی و فائق آمدن بر تمام مشکلاتی است که در سیستم های فاضلاب وجود داشته است.

بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت سبب شده است که اکنون بتوانیم با چند حرکت ساده تمام لوله های در یک سیستم فاضلاب را بدون داشتن تجهیزات اضافه تر در هم قفل کنیم و خیالمان از نشتی نیز راحت باشد. با بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت اکنون هر لوله با یک فشار اندک در اتصال بعدی قفل میشود و آب بندی آن به صورت صد در صدی انجام می گردد.

بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت به گونه ای است که تجهیزات اضافی و یا فعالیت اضافی برای متصل کردن لوله ها نیاز نیست تنها کار مورد نیاز طراحی مناسب و برش اندازه لوله های و متصل کردن آنها با یک فشار اندک است. رینگی که در اطراف دهانه اتصالات لوله های پوش فیت قرار گرفته است آب بندی مطمئنی را ایجاد میکند که در برابر مشکلاتی مانند انقباض و انبساط و لرزش بسیار مقاوم است.

یکی از خوبیهای بهینه سازی در اتصالات لوله های پوش فیت آن است که اکنون میتوان با سرعت بیشتر و صرف نیروی کمتر سیستم های فاضلاب بهینه ای را در ساختمان ها ایجاد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *