لوله های پوش فیت بدون صدا

لوله های پوش فیت با نصب سریع، راه کار بهینه ای را برای کاهش هزینه های لوله کشی سیستم فاضلاب ساختمان ها ارائه کرده اند. بسیاری از هزینه های جانبی لوله کشی با استفاده از لوله های پوش فیت با نصب سریع از بین رفته اند و در ساختمان های پرتراکم هزینه های لوله کشی سیستم فاضلاب به شدت کاهش پیدا کرده اند.

لوله های پوش فیت با نصب سریع امروزه به صورت یک اصل در سیستم های فاضلاب ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی به کار گرفته میشوند. این امر دلایل بسیار زیادی میتواند داشته باشد، اما اصلی ترین دلیل این موضوع شاید کاهش هزینه های در لوله های پوش فیت باشد.

یکی از مهمترین بخش هایی که سبب میشود هزینه سیستم فاضلاب در ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی افزایش پیدا کند، استفاده از اتصالات و رابط های گوناگون در سیستم فاضلاب است که سبب میشود وقت و نیروی کاری زیادی به این بخش اختصاص دهد.

چنانچه شما لوله کش باشید و از سیستم اتصالهای سنتی استفاده کرده باشید حتما وقت گیر بودن سیستم رزوه و مهره در لوله های فلزی را به خاطر دارید، این کار شاید کابوسی برای تمام لوله کش ها بود و وقت و هزینه عمده کار لوله کشی صرفا به روزه کردن سر لوله ها اختصاص داشت .

لوله های PVC سعی در آن داشتند که راهکار بهتری را ارائه دهند. اما آنها هم مشکلات خودشان را داشتند مدت زمان بسیار زیادی صرف چسباندن آنها به یکدیگر میشد و در صورت نامرغوب بودن چسب هم که نشتی جزو بدیهیات لوله کشی PVC محسوب می شد.

لوله های سبز و چند لایه نیز از یک سیستم جدید اتصالات بهره بردند ولی نتوانستند جواب قطعی به مسئله سرعت و سهولت بدهند. در عین حال ایجاد کردن یک اتصال بدون نقص هم مهارت خاص خودش را میخواست و زمان بر بود.

اما لوله های پوش فیت با نصب سریع خود توانستند از تمام رقیب های سنتی خودشان جلو بزنند. اکنون با فناوری فشار و رها کردن (Push-Fit) به راحتی لوله های در هم دیگر می روند و در اتصالات خودشان قرار میگیرند.

فناوری به کار گرفته شده در لوله های پوش فیت با نصب سریع سبب شده است که  اکنون بسیاری از لوله کش های ساختمان تمایل به استفاده از این لوله ها در سیستم های فاضلاب خود داشته باشند.

 

لوله های پوش فیت با نصب سریع امکانات بهینه ای را به لوله کش میدهند. در این شیوه در اطراف دهانه اتصالات بندهای آب بندی وجود دارد که سبب میشود لوله پس از وارد شدن بدون نیاز به رزوه، چسب و یا کناف های آب بندی به راحتی آب بندی شود و در عین حال یک اتصال آب بندی شده مطمئن ایجاد شود.

از آنجا که در این اتصالات ما از روزه و یا چسب استفاده نمیکنیم و نیازی نیز به داغ کردن لوله های نداریم، سرعت کار بسیار بالا می رود. برای همین لوله های پوش فیت با نصب سریع خود نه تنها این مزیت را ایجاد کرده اند که در زمان کار صرفه جویی کنند بلکه به خاطر استفاده کمتر از ابزار آلات، چسب و تجهیزات دیگر، هزینه های جانبی کار را نیز کاهش داده اند.

با استفاده از لوله های پوش فیت با نصب سریع ، این امکان را دارید که تمرکز خودتان را بیشتر بر روی طراحی سیستم فاضلاب ساختمان ها بگذارید تا اجرای آن برای همین اجرای پیچیده تر سیستم های فاضلابی برای شما مقدور می باشد.

در مقاله آینده به بررسی بیشتر لوله های پوش فیت می پردازیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *