لوله های پوش فیت برای لوله کشی نیستند؟؟!

لوله های پوش فیت برای لوله کشی های گوناگون به کار می روند. به خاطر ساختار اتصالات و لوله ها در لوله های پوش فیت، و راحتی کار با آنها اکنون کاربردهای متفاوتی برای این لوله ها در تجهیزات گوناگون را شاهد هستیم. در این مقاله به چند راهکار خلاقانه برای استفاده از لوله های پوش فیت اشاره شده است.

لوله های پوش فیت  بر اساس خلاقیت  و فناوری های روز دنیا طراحی شده اند. به خاطر راحتی و اطمینان در به کار گیری این لوله ها اکنون لوله های پوش فیت برای لوله کشی سیستم های فاضلاب ساختمان ها به کار گرفته نمیشود.

لوله های پوش فیت برای لوله کشی سیستم های دیگری نیز به کار می روند که شاید دانستن آنها برای شما هم جالب باشند.

1.        لوله های پوش فیت برای لوله کشی مواد غذایی

به خاطر انعطاف پذیری که لوله های پوش فیت دارند از این لوله های برای لوله کشی بخش های متفاوتی استفاده میشود. استفاده از لوله های پوش فیت برای لوله کشی مایعات خوراکی مانند نوشابه ها، یا مواد دیگری مانند شیر یک کاربرد بسیار رایج است. لوله های پوش فیت توانمندی خوبی در آب بندی دارند و به خاطر نصب راحت در سیستم لوله کشی مواد غذایی به کار می روند.

 

2.      لوله های پوش فیت برای لوله کشی اجزای خودرو

در بسیاری از اجزای خودرو از حرکت مایعات برای کارهای مختلفی مانند روغن کاری، خنکاری و یا سوخت رسانی استفاده میشود. شیوه اتصالات در لوله های پوش فیت به گونه ای است که در خودروها نیز کاربردهای برای این لوله ها وجود دارد. برای مثال برای انتقال آب و یا روغن به بخش های مختلف برخی از خودروها از لوله های پوش فیت برای لوکشی مسیر جریان آنها بهره گرفته شده است.

 

3.     لوله های پوش فیت برای لوله کشی کابل اینترنت

بله درست شنیدید!! کابل اینترنت، لوله های پوش فیت اجرای راحتی دارند حتی ساده تر از کانل کشی کابل های برق برای همین است که  در بسیاری از مواقع از آنها به عنوان مسیر کابل کشی استفاده میکنند. علاوه بر این، لوله های پوش فیت برای لوله کشی کابل اینتر نت به کار می روند که این امنیت را به کاربر میدهد که عایق بسیار مناسبی در برابر رطوبت برای کابل هایش در اختیار دارد.

 

4.     لوله های پوش فیت برای آب رسانی به ماشین آلات ادارای

در ادارات گاهی نیاز به استفاده از یک ماشین خاص مانند آب سردکن، کولر و یا برخی از تجهیزات دیگر میشود. از آنجا که ادارات به صورت اجاره ای هستند بهتر است که از یک سیستم راحت و مناسب لوله کشی استفاده شود. خوب لوله های پوش فیت برای لوله کشی این موارد میتوانند اولین و بهترین گزینه باشند.

5.     لوله های پوش فیت برای لوله کشی پارکنیگ منزل

همیشه تمیز نگه داشتن پارکنیگ خانه یکی از خواسته های اهالی منزل است، اما جالب است که بدانید در اکثر موارد شیر آب در پارکنیکها نصب نشده است. لوله های پوش فیت برای لوله کشی بعد از ساخت ساختمان یک راهکار بهینه است زیرا نیاز به تجهیزات پیچیده ای برای نصب نداشته و به راحتی میتوان آن را مطابق با انحناهای دیوار ها تغییر جهت داد.

برای همین از لوله های پوش فیک برای لوله کشی در پارکنیگ منازل استفاده میشود.

 

به صورت کلی لوله های پوش فیت برای لوله کشی، ایجاد سازه های سبک برای کاربردهای گوناگون کار برد دارند، شما چه ایده هایی دارید از ایده های خودتان برای ما در پایین همین پست بگویید.

در مقاله آینده به بررسی بیشتر لوله های پوش فیت می پردازیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *