لوله های پوش فیت چیست؟

لوله های پوش فیت (Pusg fit) نسل جدیدی از لوله های انتقال فاضلاب است که توسط یک شرکت انگلیسی ابداع شده است و توانسته است که راهکارهای جدیدی را برای سیستمهای فاضلاب ساختمان ها ارائه کند.

لوله پوش فیت در واقع از یک سیستم ابتکارانه آب بندی استفاده میکند و در اتصالات خود از یک سوکت و جای آن بهره می برد.

همچنین در لوله پوش فیت از یک سیستم آب بندی قوی در ابتدای ورودی اتصالات و لوله ها استفاده شده است که امکان درز بندی بهینه برای جلوگیری از نشتی را میسر کرده است.
لوله های پوش فیت به راحتی در هر سیستم فاضلاب در هر ساختمانی قابل به کارگیری است و به خاطر ساختارهایی که دارد این امکان را میدهد که هم وزن سازه و هم هزینه های وابسته به کل سیستم فاضلاب در ساختمان کاهش پیدا کند.
لوله پوش فیت تا حد زیادی از پیچیدگی های راهکارهای قبلی کاسته است و به همین خاطر است که امروزه طیف وسیعی از معماران، مهندسین عمران و ساختمان سازان از راهکار لوله پوش فیت به عنوان یک راهکار بهینه در سیستم فاضلاب استفاده میکند.

ویژگی لوله های پوش فیت

همانطوری که گفته شد، لوله های پوش فیت دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به دیگر راهکارهای سیست مفاضلاب در ساختمان ها هستند که در آن میان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
• لوله های پوش فیت عمر بسیار طولانی دارند و به همین خاطر مشکلات ناشی از زنگ زدن، رسوب گرفتگی، شکستن و بسیار از عیوب به خاطر عمر پایین مواد در راهکارهای قبلی سیستم فاضلاب را ندارند.
• لوله های پوش فیت دارای آب بندی بسیار مقاومی هستند، این اطمینان که سیستم فاضلاب شما آب بندی شده است، سبب میشود که خاطر شما از دیگر مشکلاتی که ممکن است در آینده برای شما ایجاد شود جمع شود.
• لوله پوش فیت ضد ضربه است. یکی از ویژگی های بهینه شده در لوله های پوش فیت بهینه سازی آن در برابر ضربه و یا تنش هایی است که در سازه ساختمان ایجاد میشود. عبور ماشین ها، حرکت دستگاه ها و یا دیگر ابزارهای ساختمانی میتواند سبب ایجاد ضربات و یا لرزه هایی در سیستم فاضلاب گردد اما لوله های پوش فیت تا حد زیادی در برابر این امر مقاوم سازی شده اند.
• لوله های پوش فیت وزن کمی دارند و به همین خاطر وزن سیستم فاضلاب کم میشود و در نهایت در کم کردن وزن سازه به خصوص در سازه های چند طبقه و یا در زمانی که کم کردن وزن سازه یکی از راهکارهای اصلی مقاوم سازی است این موضوع میتواند بسیار راهگشا باشد.

ویژگی لوله های پوش فیت

لوله های پوش فیت

آینده سیستم فاضلاب و لوله های پوش فیت

لوله پوش فیت نسل جدیدی از راهکارها در سیستم فاضلاب را مطرح میکنند همانطوری که در این مقاله و مقالات بعدی به بررسی لوله های پوش فیت خواهیم پرداخت شما میتوانید اطلاعات نسبتا وسیعی را از این راهکار جدید به دست بیاورید.
در واقع نسل بعدی سیستم فاضلاب در ساختمان ها به نوعی وابسته و یا درکل به شکل راهکارهایی خواهد بود که لوله های پوش فیت آن را تعیین میکند.

آینده سیستم فاضلاب و لوله های پوش فیت

لوله های پوش فیت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *