همه چیز درباره ویژگی های لوله های پوش فیت

ویژگی های لوله های پوش فیت سبب شده است که بسیاری از ساختمان سازان و لوله کش ها هم اکنون جذب این راهکار خلاقانه برای لوله کشی سیستم های فاضلاب گردند. در این مقاله نگاهی را به ویژگی های لوله های پوش فیت می اندازیم و میبینیم که چرا استفاده از لوله های پوش فیت فراوان شده است.

لوله های پوش فیت (Pusg fit) هر روز جایگاه بیشتری را در میان اهل فن پیدا میکند. ساختمان سازان و لوله کشان هرروز رقت بیشتری را برای استفاده کردن از لوله های پوش فیت از خود نشان میدهند.

علت موفقیت لوله های پوش فیت در بازار ایران بدون علت نیست. لوله های پوش فیت راهکارهای بهینه ای را برای سیستم های فاضلاب ساختمان ها ارائه کرده اند و به همین خاطر به صورت روز افزونی از لوله های پوش فیت در ساختمان ها استفاده میشود.

از جمله خواص و ویژگی های لوله های پوش فیت که سبب محبوبیت آن در میان لوله کش ها برای لوله کشی سیستم فاضلاب شده است به شرح زیر می باشد:

  • لوله های پوش فیت وزن پایینی دارد و در نتیجه وزن سازه تاسیساتی ساختمان کاهش پیدا میکند.
  • لوله های پوش فیت از اتصالات راحت برای متصل شده به هم استفاده میکنند.
  • لوله های پوش فیت دارای آب بند های حرفه ای با روش های بهره گیری سریع است و به همین خاطر با کمترین کار و تنها با چند فشار لوله ها در اتصالات خود محکم و آب بندی میشوند.
  • لوله های پوش فیت در نوع بیصدا نیز تولید میشوند که عملکرد بسیار عالی را برای ساختمان های مسکونی و ادارای ارائه میکنند.
  • لوله های پوش فیت ضد حریق هستند و به همین خاطر ایمنی بالایی را در زمان آتش سوزی از خود نشان میدهند. در این لوله ها از فناوری خودخاموشی استفاده شده است.
  • لوله های پوش فیت در برابر سرما و گرما مقاوت بیشتری را از خود نشان میدهند.
  • لوله های پوش فیت دربرابر لرزش و ضربه مقاوم تر از بقیه لوله ها می باشند.

این ویژگی ها در لوله های پوش فیت سبب شده است که اکنون ساختمان سازان و بسیار از لوله کشان جذب لوله های پوش فیت برای کارهای لوله کشی سیستم فاضلاب شوند.

البته اگر شما اهل فن هستید و میخواهید که استاندارهای کامل لوله های پوش فیت را بدانید به مقاله استانداردها در لوله های پوش فیت مراجعه کنید. در این مقاله ویژگی های لوله های پوش فیت با استاندارهای مرتبط با آن را به صورت کامل بحث کردیم.

در مقاله آینده به بررسی ویژگی بدون صدا بودن لوله های پوش فیت خواهیم پرداخت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *