ویژگی های برتر لوله های بوش فیت

لوله های پوش فیت (Pusg fit) نسل جدیدی از لوله های انتقال فاضلاب است که راهکارهای جدیدی را برای سیستمهای فاضلاب ساختمان ها ارائه کند.

لوله های پوش فیت دارای ویژگی های متمایزی نسبت به دیگر لوله ها و اتصالات به کار گرفته شده در سیستم فاضلاب هستند. بخشی از این تمایزات به خاطر جنس و بخش دیگر آن به خاطر راهکارهای ابتکارانه در لوله های پوش فیت است.

همانطور که در مقاله قبل[لوله های پوش فیت چیست؟] نیز به این موضوع اشاره شده است، ویژگی های برتر در لوله های پوش فیت سبب شده است که طیف بسیار زیادی از معماران، ساختمان سازان و فعالان بخش لوله کشی به این سیستم جذب شوند.

ما در این مقاله به بررسی ویژگی های متمایز و برتر لوله های پوش فیت به صورت خلاصه می پردازیم و درباره هر کدام در مقاله های بعدی درباره لوله های پوش فیت بیشتر توضیح خواهیم داد.

ویژگی های اصلی در لوله های پوش فیت

  • لوله های پوش فیت به سادگی به همدیگر متصل میشوند و نیازمند اتصالات پچیده نیستند.
  • لوله های پوش فیت سبک هستند و وزن بسیار زیادی را به سازه ساختمان اضافه نمی کنند و به همین خاطر تجهیزات نگهداری سبکتری نیز در آنها استفاده میشود.
  • لوله های پوش فیت نسبت به ضربه و لرزش مقاوم هستند و میتوانند به راحتی تنش های مکانیکی و یا حرارتی وارد شده را جذب کنند.
  • لوله های پوش فیت مقاومت شیمیایی بالایی دارند و به همین خاطر میتوانند برای بیشتر مخازن و یا بخش هایی که مواد سیستم فاضلاب صنعتی وجود دارد نیز استفاده شود.
  • لوله های پوش فیت دارای آب بندی مقاوم و سرخود هستند و به همین دلیل از بابت نشتی و چکه خیال لوله کش راحت است.
  • لوله های پوش فیت دربرابر آتش سوزی مقاوم هستند و از استانداردهای مطرح در این زمینه پیروی می کنند.
  • لوله های پوش فیت هزینه اتصال دادن پایینی دارند و این موضوع به خاطر عدم استفاده از چسب در این نوع از لوله ها است.

علت استفاده از لوله های پوش فیت

لوله کش ها و بسیار از فعالان ساختمان به این علت از لوله های پوش فیت در سیستم فاضلاب ساختمان استفاده میکند که آن بسیار سریع به هم متصل میشود و همچنین نیازمند ابزا پیچیده ای برای اتصال نیست. به علاوه آن که انعطافپذیری بسیار خوبی را به لوله کش برای پیاده سازی لوله کشی ساختمان و سیستم فاضلاب میدهد.

به خاطر سادگی و سهولت نصب و سرعت اجرای پروژه های سیستم فاضلاب، هر روزه تعداد استفاده کنندگان از لوله های پوش فیت افزوده میشود. و در واقع لوله های پوش فیت نسل آینده سیستم های فاضلاب را رقم می زنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *